Yüz Gençleştirme Yöntemleri - Dr Gülfer İNCİ - İstanbul

Cilt gençleştirme tedavileri, yaşlanmanın etkilerini azaltmayı ve cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlamayı amaçlayan tıbbi prosedürler ve tedavilerdir. Cilt yaşlanması, dermal yapıların ve kollajen elastin liflerinin zamanla azalması, hyaluronik asit seviyelerinin düşmesi ve serbest radikallerin birikmesi sonucu ortaya çıkar. Cilt gençleştirme tedavileri, bu sorunları hedefleyerek ciltteki kırışıklıkları azaltır, sarkmayı düzeltir, cilt tonunu iyileştirir ve gençlik dolgunluğunu geri kazandırır.

Cildin yaşlanma sürecinin başladığı 25 li yaşlardan itibaren desteklenmesi ilerleyen yaşlarda da genç ve canlı bir cilde sahip olmak için önemlidir.Bu amaçla mezoterapide en çok kullanılan ürünler gençlik aşıları,kolejen aşıları , altın iğne radyofrekans tedavileri,bitkisel peelingler,ip askı uygulamaları ve mono ip tedavileridir.Gençlik aşıları içeriğindeki yoğun hyalüronik asit,vitamin ve aminoasitlerle hem cildi destekler hemde yaşlanma sürecini yavaşlatır.Kolejen aşıları ve altın iğne tedavileri ise kolejen desteği ile daha sıkı bir cilde sahip olunmasını sağlayarak sarkmaları önler.İp askı uygulamaları sarkmanın olduğu bölgelerde cildin toparlanmasını ve gergin görünümünü sağlayarak daha genç bir görünüm sunar.

Detaylı ve sağlık bilgilendirme için lütfen doktorunuza danışınız.

Daha Fazla Bilgi Alın.

Yüz Gençleştirme Tedavisi ile ilgili bilgi almak için (0212) 660 5662 veya (+90) 545 412 4345 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.